Roma ile “Geleceği Tasarlayın!”
17.11.2016

Dünyanın mobilya, orman ürünleri ve ağaç işleme makineleri alanında önde gelen fuarlarından olan Intermob 2016 Fuarı, 22-26 Ekim tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Roma Plastik “Geleceği Tasarlayın!” mottosuyla katıldığı fuarda yeni tasarımlarını, geliştirilmiş ürün teknik özelliklerini ve yeni servislerini tanıttı.

Hızla gelişen teknoloji, değişen estetik değerler ve yeni tasarımlar hayatlarımıza yeni heyecanlar katıyor. Bu vizyona herkesten önce sahip olanlar ise “geleceği bugünden tasarlama” ayrıcalığını yaşıyor. Bu nedenle Roma Plastik; kusursuz birleşen bantlar, fark yaratan...

Detaylı Bilgi
Roma Yolda!
31.05.2016

Roma Yolda! seminerleri tüm hızıyla devam ediyor…   
Bu yıl 20. yılını kutlayan Roma Plastik ekibi, 20 noktayı dolaşarak, kenarbandı kullanıcılarına sektöründe marka ve kalite bilincini arttırmaya yönelik seminerler veriyor.
Tüm kenarbandı kullanıcıları, ebatlama-bantlama işiyle uğraşanlar, küçük-orta ölçekli mobilya üreticileri ve satıcıların ücretsiz katılabildiği, ikramlar eşliğinde gerçekleştirilen seminerlerde;
• Doğru kenarbandı nasıl seçilir?
• Mükemmel uyum konsepti nedir?
• Kenarbandı üretimiyle ilgili detaylar
• Kenarbandında son teknolojiler ve trendler
• Mobilya tutkallarında doğru tercih nasıl yapılır? gibi birçok konu ele alınarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik bilgi veriliyor.

ROMA...

Detaylı Bilgi
Roma Plastik Bayi Toplantısı 2016
11.03.2016

Roma Plastik pazarlama departmanı tarafından organize edilen 2. Bayi toplantısını  “Mükemmele Odaklanın” temasıyla  11-13 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya Limak Lara Otel’de  gerçekleştirdi.
Bayilerimizin aidiyet duygusunu ve Roma markasına olan sadakatini arttırmayı hedeflediğimiz bu toplantıların ilki geçen yıl yapılmıştı. Bayilik sisteminin lanse edildiği bu toplantının ardından bu yıl, toplam 46 bayimize 2016 yılı içerisinde yapacağımız çalışmaları  tanıttık. Toplantıda Roma Plastik ve sektöre dair genel değerlendirmelerin yanı sıra ; 2016 yılı hedeflerimiz, yeni ürünlerimiz, kenarbandında son trendler,...

Detaylı Bilgi
WOODEX 2016
03.02.2016
WOODEX 2016 Fuarı, 31 Ocak-3 Şubat tarihlerinde Tahran’da ziyaretçilerine kapılarını açtı.
Mobilya sektöründen yoğun ilgi gören fuarda birçok ülkeden katılımcı firma, markalarını ve ürünlerini tüketicilerle buluşturdu.
Roma Plastik İran pazarında 15 yıldır varlığını sürdürüyor ve kenarbandında da en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. İran’da ofisi ve bayilikleri bulunan Roma Plastik, bu yıl  Tahran’da açtığı 600 m²’lik deposuyla pazara daha hızlı hizmet verebilmeyi hedefliyor.
Fuarda Yeni Nesil High Gloss & Matt ve budak desenli Nudoso kenarbantları...
Detaylı Bilgi
 
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!