Roma Plastik Gelenekselleşen Bayi Toplantısıyla Antalya’daydı
29.03.2017

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen bayi toplantımızı 10-12 Mart 2017 tarihlerinde Antalya Paloma Renaissance Beach Resort & SPA Otel’de gerçekleştirerek, Türkiye genelinde 43 bayimiz ile bir araya geldik. Gelenekselleşen bayi toplantımızda, bayilerimizle sektöre dair 2016 genel değerlendirmelerimizi ve 2017 yılı hedef ve planlarımızı paylaştık.

 “Daha fazla etkileşim” ilkesini benimsediğimiz bu yıl, öncelikle bayi ve müşterilerimizle daha fazla iletişim içerisinde olmayı hedefliyoruz. Bu düşünceyle bayi toplantımızda bir ilke imza atarak bayilerimizle workshop çalışması gerçekleştirdik. Workshop çalışmasında tüm bayi sahipleri ve çalışanları farklı gruplara ayrılarak bir buçuk saat boyunca her grubun moderatörleri eşliğinde sektöre, ürünlere ve hizmetlere dair tartışma şansı buldular. Workshopta bayilerimizle aramızdaki işbirliği ele alındı. Ufuk açıcı sohbetlerin sonunda geleceğe dair yeni fikirler ortaya çıktı.

Workshop çalışmasının ardından Psikolog Dr. Ozanser Uğurlu’nun “ İyi Hissetmeyi Seç” başlıklı konuşmasında, günlük yaşantımızda beynimizin olumsuz düşünceye olan doğal eğilimi ve bununla nasıl mücadele edilebileceği eğlenceli, hareketli bir şekilde anlatıldı.

Bu keyifli konuşmanın ardından akşam gala yemeğiyle programa devam edildi. Gala yemeğinde ünlü sanatçı Sibel Tüzün muhteşem performasıyla katılımcılara unutulmayacak bir gece yaşattı.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!