Anadolu’nun 29 Şehrini “Roma Yolda” ile Ziyaret Ettik
16.06.2017
Roma Yolda Ziyaret Noktalarımız

2016 yılında başladığımız “Roma Yolda” projesi, 2017 yılında kaldığı yerden devam etti. Türkiye çapında 29 şehri ziyaret ederek, kenarbandı kullanıcılarıyla buluştuk. Sektörde marka ve kalite bilincini arttırmaya yönelik verdiğimiz seminerlerle 10.000 km’den fazla yol katederek, 90 saat eğitim verdik ve 2300’den fazla kişiye ulaştık.

Seminerlerimiz süresince tanıştığımız küçük ve orta ölçekli mobilya üreticileri ve satıcılarına kenarbandı seçiminin önemiyle ilgili bilgiler verdik. “Mükemmel Uyum” konseptini ve sektördeki son trendleri interaktif olarak konuştuğumuz seminerlerde kenarbandı üretimi ve kullanımıyla ilgili tüm konular ele alındı.

Anadolu’nun en batısından en doğusuna kadar tüm Türkiye’yi kapsayan bu proje süresince; İstanbul Dudullu, İstanbul İkitelli, Tekirdağ, Edirne, İnegöl, Eskişehir, İzmir, Muğla, Manisa, Uşak, Aydın, Denizli, Antalya, Mersin, Hatay, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Ankara, Kayseri, Çorum, Konya, Elazığ, Adıyaman, Erzurum, Van, Malatya, Samsun ve Kıbrıs illeri ziyaret edildi.

Ziyaret ettiğimiz her ilde, seminerin bitiminin ardından çekilişle katılımcılara birer laptop hediye ettik. Daha sonra keyifli sohbetlerin yaşandığı akşam yemeğimizi hep beraber yeme fırsatı bulduk.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!