Yeni Nesil Kenarbandı “Trio” ile mobilya tasarımlarında fark yaratın!
06.07.2017

Mobilya tasarımlarında genellikle tamamlayıcı bir unsur olarak görülen kenarbantları, günümüzde artık kontrast kullanımlarla ön plana çıkıyor. Detaylarla zenginleştirilen mobilya tasarımlarında, alışılmışın dışında farklı kullanımlarla yer bulan kenarbantlarına Roma Plastik’in öncü yaklaşımıyla yepyeni bir yorum katarak, Trio Koleksiyonu’nu hazırladık.

Ürün Yönetimi ve Ar-ge departmanlarının ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Trio serisi ile mobilyalarınızda küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz.

Bu koleksiyon için özel olarak hazırladığımız tanıtım kitinde yalın, kullanışlı, estetik tasarımları ve renkleriyle ön plana çıkan Trio serisinin stok renklerinin yanı sıra, uygulama fikirleri ile gerçek bir Trio kenarbandı numunesi de bulunuyor.

2500’ün üzerinde firmaya gönderdiğimiz bu kit ile talep ettiğiniz takdirde 20 metrelik deneme rulosuna ücretsiz sahip olabileceksiniz. Bu kampanya ile bayilerimizin yeni müşterilerle buluşmasını destekliyor ve mevcut müşterilerimizin de Trio kenarbantları ile tanışmasını hedefliyoruz.

Yenilikçi bir yaklaşım “Trio”

Birbirinden zengin renk kombinasyonları sayesinde profesyonellere çok yönlü bir bakış açısı kazandıracak yepyeni dinamikler getiren Trio, gövdeye odaklı desenlerle tamamlanarak, farklı kullanım olanakları sağlıyor.

Trio serisi ürün çeşitliliği ve fonksiyonelliğinin yanı sıra, dekorlarla yarattığı kontrast ile mobilyalarda farklılığı ön plana çıkararak yaşam alanlarına şık bir tasarım katıyor. Tarz yaratan desenleri sayesinde mutfak, banyo ve ofis mobilyalarında profesyonellerin yeni tercihi olan Trio ile siz de mobilya uygulamalarınızda fark yaratın.

Daha detaylı bilgi ve deneme rulosu talepleriniz için 444 7662 (ROMA) numaralı telefondan bize ulaşabilir veya rmh@romaplastik.com adresine mail atarak Roma Plastik müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!