İntermob 2017: Tasarımda Kontrast Çizgiler
13.09.2017
Intermob 2017’de Tasarımda Kontrast Çizgileri Keşfedin

Roma Plastik olarak; 14-18 Ekim tarihleri arasında kapılarını açacak olan sektörün en büyük etkinliklerinden Intermob 2017 fuarında yerimizi alıyoruz. Bu yıl 20.si düzenlenecek fuarda her yıl olduğu gibi sektörün en yeni trendleri ve teknolojileri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Uzun süredir büyük bir heyecanla üzerinde çalıştığımız yeni fuar konseptimiz; “Tasarımda Kontrast Çizgiler” mobilya sektörünün beğenisine sunulacak. Yeni Roma Bakır ALU ve yenilenen yüzüyle Romabond tutkal grubumuz, fuarın öne çıkanları arasında yerini alacak.

Her geçen gün farklılaşan mobilya tasarımlarına kenarbantlarımızla yeni yorumlar katarak, ilham verici kombinasyonlar oluşturuyoruz. Bu yıl da kontrast çizgilerle tasarımlar arasındaki vurguları güçlendirerek, modern mobilyaların tamamlayıcı parçası olan kenarbantlarının yarattığı çarpıcı etkiye odaklandık.

Mobilyalara, dolayısıyla da yaşam alanlarına farklı karakterler ve yeni boyutlar katacak kontrast etkisi, kenarbandı-dekor kombinasyonlarımızın zıtlıktan doğan vurgularında saklı.

Tasarımda kontrast çizgileri keşfetmek üzere sizleri Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’deki 14. Salon ve 1424A numaralı standımıza bekliyoruz.

Tasarımda kontrast çizgileri keşfetmek üzere sizleri Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’deki 14. Salon ve 1424A numaralı standımıza bekliyoruz.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!