Doğa ve hayatın akışı yeni Bakır ALU ile trendlere ilham veriyor
20.09.2017
Bulunduğu ortama doğallık, rahatlık kazandıran, yaratıcılığı kışkırtan su yeşili ile yüksek enerji ve dinamizmin rengi  bakır tonlarının ahengi

Roma Bakır ALU kenarbandı, mobilya üretiminde yenilikleri desteklemek için yükselen dünya trendleriyle etkileşimli tasarlandı.

Su yeşili ile bakırın ahengi

Bulunduğu ortama doğallık, rahatlık kazandıran, yaratıcılığı kışkırtan su yeşili ile yüksek enerji ve dinamizmin rengi bakır tonlarının ahenkli kombinasyonları yeni dünya trendlerinden biri. Bu kombinasyon zarafeti ve çarpıcılığı ile klasik ya da modern dekorasyonları, muhteşem bir uyumla vurguluyor.

Yeni fikirler taşıyan geometrik çizgiler

Modern iç mimari tasarımlarında, çeşitli objeleri ve mobilyaları, geometrik çizgilerin renkli dünyasında birbirine karıştırılarak ve eşleştirerek, fonksiyonel ve estetik ortamlar yaratmak da yeni trendlerden biri. Geometrik formların mekana her farklı dokunuşu, kişiye özel zarif bir stil oluşturuyor.

Bakır objelerin geri dönüşü

Günümüzde rustik ya da modern stilde tasarlanmış yaşam alanlarında yer alan paslanmış ya da eskitilmiş görünümlü demirler obje ve aksesuarlar yerini bakırın nostaljik sıcaklığına bırakıyor. Bu davetkar iç tasarımlarda en dikkat çekici unsur bakırın her ayrıntıda tüm ihtişamıyla ortama kazandırdığı zarif dinamizmdir.

Duvarlardaki yaşanmışlık hissi

Dünya genelinde etkili yeni bir iç mimari akımı da maddenin ruhuna yakınlaşarak; duvarlar, mobilyalar ve objelerde yaşanmışlık hissini öne çıkaran yeni bir dekorasyon deneyimidir. Bu yeni trend, yoğun kullanılan bakır tonlarındaki metal detaylar ve retro çağrışımlı objelerin ahenkli bütünleşmesiyle insan-mekanla duygusal bağını artırıyor.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!