Roma Akademi ile Türkiye’nin 18 Noktasında Satış Eğitimleri
22.01.2018
Satışın İncelikleri Eğitimi

İş ortaklarımızla çıktığı yolda kazandığımız deneyimi bayilerimizle paylaşarak sektörde bir ilke daha imza atıyoruz.

“Birlikte daha güçlü” sloganı ile, iş birliğimizi daha ileriye taşımayı hayal ederek, bayilerimize ve bayi çalışanlarımıza profesyonel hayatta yeni bir ivme kazandıracak “Roma Akademi” eğitim serisini başlattık.

Türkiye’nin 12 farklı ilinde düzenlenecek 18 eğitimle, Roma Plastik bayileri ve çalışanları “Satışın Adımları ve Etkin Satış Görüşmesinin İncelikleri” eğitim programına katılarak mevcut bilgi birikimlerinin yanı sıra potansiyellerini keşfetme şansı yakalıyor.

Konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek eğitimler, Roma Plastik sponsorluğuyla gerçekleşecek. Kariyerinde ilerlemek, kendini geliştirmek isteyen satış danışmanlarına kendi şehirlerinden uzaklaşmadan bu eğitimlere katılma şansı tanınacaktır.

Eğitim kapsamında “Başarılı bir satış temsilcisinin rolü ve özellikleri” konusu ele alınacak, bu konuda uluslararası kabul görmüş metotlar katılımcılara aktarılacak.

Eğitimler, sunumlar, grup vakaları, rol oyunları, ikili çalışmalar, grup çalışmaları ve aktiviteleri, videolar gibi araç ve tekniklerle katılımcılara aktarılacak. Katılımcılara, tüketici gibi düşünebilme, değişimi yönetebilme, ilişki yönetimi, empati gibi konular ele alınarak profesyonel hayatlarında yeni bir bakış açısı sahip olma fırsatı tanınacak.

Her grup için 1 gün sürecek eğitimin ardından, katılımcılara gelecekte kariyerlerinde katkısı olacak sertifikalar elde edecekler.

İş birliğimize değer katacak bu eğitimlerden faydalanın, potansiyelinizi keşfedin!

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!