Roma Plastik İş Sağlığı ve Güvenliği Etkinliği
22.05.2018

Türkiye’de her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nı çalışanlarımızın çocuklarıyla birlikte kutladık.

Roma Plastik olarak sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan bu etkinlikle, çalışanlar ile toplumun bilinçlenmesini ve bu konunun daha geniş kitleler tarafından fark edilmesini hedefliyoruz.

“Fabrikamızda önemli misafirlerimizi ağırladık.“

Bu yıl düzenlenen etkinlikte, fabrika çalışanlarımızın çocuklarıyla hem bilgilendirici hem de eğlenceli bir gün geçirdik. Hazırlanan iş güvenliği videolarını birlikte izledikten sonra onların sorularını cevapladık. İş güvenliği temalı sürpriz hediyeler dağıttığımız çocuklar resim atölyesinde yaratıcılıklarını kullanarak bu etkinlikte öğrendikleriyle ilgili resimler yaptılar.

“Senin Güvenliğin Benim Geleceğim”

Katılım sağlayan birbirinden parlak çocuklarımızla, iş güvenliği kurallarına uyarak üretim alanı turu gerçekleştirdik. Bu tur sırasında pankartlar ve “Senin Güvenliğin Benim Geleceğim” sloganlarıyla iş güvenliği mesajları çalışanlara aktarıldı. Bu mesajlarla, her zaman dikkatli olmaları ve eve yaralanmış bir halde dönmemek için kişisel koruyucu donanımlarını kullanmaları gerektiğini anne-babalarına hatırlatmalarını istedik.

Fabrika çalışanlarımızın, en kıymetli varlıkları olan çocuklarından aldıkları bu mesaj sayesinde iş sağlığı ve güvenliği konusuna her zamankinden daha fazla önem vereceklerini ve bu bilinci gelecek nesillere aktaracaklarını düşünüyoruz.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!