Yeni Nesil Kenarbandı “Trio” ile mobilya tasarımlarında fark yaratın!
06.07.2017

Mobilya tasarımlarında genellikle tamamlayıcı bir unsur olarak görülen kenarbantları, günümüzde artık kontrast kullanımlarla ön plana çıkıyor. Detaylarla zenginleştirilen mobilya tasarımlarında, alışılmışın dışında farklı kullanımlarla yer bulan kenarbantlarına Roma Plastik’in öncü yaklaşımıyla yepyeni bir yorum katarak, Trio Koleksiyonu’nu hazırladık.

Ürün Yönetimi ve Ar-ge departmanlarının ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Trio serisi ile mobilyalarınızda küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz.

Bu koleksiyon için özel olarak hazırladığımız tanıtım kitinde yalın, kullanışlı, estetik tasarımları ve renkleriyle ön plana çıkan Trio serisinin stok...

Detaylı Bilgi
Anadolu’nun 29 Şehrini “Roma Yolda” ile Ziyaret Ettik
16.06.2017

2016 yılında başladığımız “Roma Yolda” projesi, 2017 yılında kaldığı yerden devam etti. Türkiye çapında 29 şehri ziyaret ederek, kenarbandı kullanıcılarıyla buluştuk. Sektörde marka ve kalite bilincini arttırmaya yönelik verdiğimiz seminerlerle 10.000 km’den fazla yol katederek, 90 saat eğitim verdik ve 2300’den fazla kişiye ulaştık.

Seminerlerimiz süresince tanıştığımız küçük ve orta ölçekli mobilya üreticileri ve satıcılarına kenarbandı seçiminin önemiyle ilgili bilgiler verdik. “Mükemmel Uyum” konseptini ve sektördeki son trendleri interaktif olarak konuştuğumuz seminerlerde kenarbandı üretimi ve kullanımıyla...

Detaylı Bilgi
İlham Veren Bir Fuar Deneyimi: Interzum
16.06.2017

Tüm dünyada mobilya sektörünün önemli isimlerine ev sahipliği yapan Interzum Uluslararası Mobilya Fuarı, 16-19 Mayıs tarihleri arasında Almanya Köln'de gerçekleşti. “İlham alın” mottosuyla yer aldığımız fuarda, ziyaretçi sayımız bu yıl rekor kırdı. 60'a yakın ülkeden 1000’i aşkın firmayı ağırlayan fuarda, mobilya endüstrisindeki müşterilerimizden mimarlara ve üreticilerden distribütörlere varan geniş bir yelpazede ziyaretçilerimizi ağırladık.

Egger bu yıl Egger Dekoratif Koleksiyonu 2017-2019 ’u ve EGGERZUM 2017 yeniliklerini tanıttı. Dekoratif Koleksiyonu 2017-2019 mimarlara ve üreticilere hitap eden yepyeni...

Detaylı Bilgi
Roma Plastik Gelenekselleşen Bayi Toplantısıyla Antalya’daydı
29.03.2017

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen bayi toplantımızı 10-12 Mart 2017 tarihlerinde Antalya Paloma Renaissance Beach Resort & SPA Otel’de gerçekleştirerek, Türkiye genelinde 43 bayimiz ile bir araya geldik. Gelenekselleşen bayi toplantımızda, bayilerimizle sektöre dair 2016 genel değerlendirmelerimizi ve 2017 yılı hedef ve planlarımızı paylaştık.

 “Daha fazla etkileşim” ilkesini benimsediğimiz bu yıl, öncelikle bayi ve müşterilerimizle daha fazla iletişim içerisinde olmayı hedefliyoruz. Bu düşünceyle bayi toplantımızda bir ilke imza atarak bayilerimizle workshop çalışması gerçekleştirdik. Workshop çalışmasında tüm bayi...

Detaylı Bilgi
 
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!