Roma Plastik İş Sağlığı ve Güvenliği Etkinliği
22.05.2018

Türkiye’de her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nı çalışanlarımızın çocuklarıyla birlikte kutladık.

Roma Plastik olarak sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan bu etkinlikle, çalışanlar ile toplumun bilinçlenmesini ve bu konunun daha geniş kitleler tarafından fark edilmesini hedefliyoruz.

“Fabrikamızda önemli misafirlerimizi ağırladık.“

Bu yıl düzenlenen etkinlikte, fabrika çalışanlarımızın çocuklarıyla hem bilgilendirici hem de eğlenceli bir gün geçirdik. Hazırlanan iş güvenliği videolarını birlikte izledikten sonra onların sorularını cevapladık. İş güvenliği temalı sürpriz hediyeler dağıttığımız çocuklar resim...

Detaylı Bilgi
Satışlarınızı arttırmak için 7 ipucu!
22.01.2018

Yoğun rekabet ortamında şirketlerin ayakta kalabilmesi için artık eskisinden çok daha stratejik yöntemler izlemek ve yaratıcı olmak gerekiyor. Müşterilerinizin mağazalarınızdaki satın alma kararını etkileyen önemli faktörler bulunuyor. Peki bunlar neler? Satışları arttırmanın inceliklerine birlikte göz atalım.

“Müşteriyi dinlemek”

Satış görevlisinin alış-satış sürecinin hakimi olma çabası, müşteri üzerinde kurulan satış baskısı, satışçının başrolü alıcıya vermek yerine kendisini ifade etmeye çalışması, satışçının sürekli savunma ya da saldırı stratejilerinden birini seçmesi, satışın sekteye uğratan temel hatalardır.

“İlgi ve samimiyet önemli”

Müşteriye ulaşıncaya...

Detaylı Bilgi
Roma Akademi ile Türkiye’nin 18 Noktasında Satış Eğitimleri
22.01.2018

İş ortaklarımızla çıktığı yolda kazandığımız deneyimi bayilerimizle paylaşarak sektörde bir ilke daha imza atıyoruz.

“Birlikte daha güçlü” sloganı ile, iş birliğimizi daha ileriye taşımayı hayal ederek, bayilerimize ve bayi çalışanlarımıza profesyonel hayatta yeni bir ivme kazandıracak “Roma Akademi” eğitim serisini başlattık.

Türkiye’nin 12 farklı ilinde düzenlenecek 18 eğitimle, Roma Plastik bayileri ve çalışanları “Satışın Adımları ve Etkin Satış Görüşmesinin İncelikleri” eğitim programına katılarak mevcut bilgi birikimlerinin yanı sıra potansiyellerini keşfetme şansı yakalıyor.

Konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek eğitimler,...

Detaylı Bilgi
Roma Plastik İhracatta 67 Bin Firma İçerisinde İlk 300’de
13.11.2017

Türkiye İhracatçılar Meclisi 2016'nın en fazla ihracat yapan ilk 1000 firmasını açıkladı. Buna göre Roma Plastik, 2016 yılı Türkiye ihracatında 67.000 ihracatçı firma içerisinden ilk 300 firma arasına girmeyi başardı. TİM’in açıkladığı raporda 32 basamak yükselerek 266. sıradan yer bulan Roma Plastik, listedeki tek kenarbandı üreticisi olma özelliği taşıyor.

2017 yılı içinde ilk 200’e girmeyi hedefleyen firmamız, Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu'nun lider, dünyanın en büyük 3. kenarbandı üreticisi konumunda bulunuyor. Gebze'de...

Detaylı Bilgi
 
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!