Doğa ve hayatın akışı yeni Bakır ALU ile trendlere ilham veriyor
20.09.2017

Roma Bakır ALU kenarbandı, mobilya üretiminde yenilikleri desteklemek için yükselen dünya trendleriyle etkileşimli tasarlandı.

Su yeşili ile bakırın ahengi

Bulunduğu ortama doğallık, rahatlık kazandıran, yaratıcılığı kışkırtan su yeşili ile yüksek enerji ve dinamizmin rengi bakır tonlarının ahenkli kombinasyonları yeni dünya trendlerinden biri. Bu kombinasyon zarafeti ve çarpıcılığı ile klasik ya da modern dekorasyonları, muhteşem bir uyumla vurguluyor.

Yeni fikirler taşıyan geometrik çizgiler

Modern iç mimari tasarımlarında, çeşitli objeleri ve mobilyaları, geometrik çizgilerin renkli dünyasında birbirine karıştırılarak ve eşleştirerek, fonksiyonel...

Detaylı Bilgi
Yeni ‘Bakır ALU’: Göz Alıcı Bir Metalik Işıltı
20.09.2017

ALU koleksiyonumuza yeni eklenen, metal trendinin yeni üyesi ‘Bakır ALU’ şık ve eşsiz görünümü ile mobilya tasarımlarınız için farklı kontrast seçenekleri sunar. Parlak bakır tonu ve fırçalı dokusu; ayna, masa ve TV ünitesi gibi mobilyaların metal, taş ve ahşap dokularıyla bütünleşir, göz alıcı ve modern vurgular yaratır. Roma ALU, özel bir teknikle ABS üzerine kaplanan 0,1mm kalınlıkta gerçek alüminyum içermektedir. Uzun dönemde aşınma ve renklerin solmasını engellemek amacıyla anti-oksidan uygulaması yapılmıştır. Ayrıca tüm Roma ALU...

Detaylı Bilgi
İntermob 2017: Tasarımda Kontrast Çizgiler
13.09.2017

Roma Plastik olarak; 14-18 Ekim tarihleri arasında kapılarını açacak olan sektörün en büyük etkinliklerinden Intermob 2017 fuarında yerimizi alıyoruz. Bu yıl 20.si düzenlenecek fuarda her yıl olduğu gibi sektörün en yeni trendleri ve teknolojileri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Uzun süredir büyük bir heyecanla üzerinde çalıştığımız yeni fuar konseptimiz; “Tasarımda Kontrast Çizgiler” mobilya sektörünün beğenisine sunulacak. Yeni Roma Bakır ALU ve yenilenen yüzüyle Romabond tutkal grubumuz, fuarın öne çıkanları arasında yerini alacak.

Her geçen gün farklılaşan mobilya tasarımlarına kenarbantlarımızla...

Detaylı Bilgi
Yeni Nesil Kenarbandı “Trio” ile mobilya tasarımlarında fark yaratın!
06.07.2017

Mobilya tasarımlarında genellikle tamamlayıcı bir unsur olarak görülen kenarbantları, günümüzde artık kontrast kullanımlarla ön plana çıkıyor. Detaylarla zenginleştirilen mobilya tasarımlarında, alışılmışın dışında farklı kullanımlarla yer bulan kenarbantlarına Roma Plastik’in öncü yaklaşımıyla yepyeni bir yorum katarak, Trio Koleksiyonu’nu hazırladık.

Ürün Yönetimi ve Ar-ge departmanlarının ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan Trio serisi ile mobilyalarınızda küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratabilirsiniz.

Bu koleksiyon için özel olarak hazırladığımız tanıtım kitinde yalın, kullanışlı, estetik tasarımları ve renkleriyle ön plana çıkan Trio serisinin stok...

Detaylı Bilgi
 
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!