ABS/PVC Kenarbantları
Mükemmel Dekor Uyumu
Mükemmel Dekor Uyumu
Mükemmel Dekor Uyumu

Sunta üreticileri yıl boyunca yüzlerce renk lanse ederken,  Roma Plastik tüm bu yeni çıkan suntalara uyumlu renk eşleme çalışmalarını aynı anda yapıp, kenarbandı üretimine hazır hale getirmektedir ve bu arşivi sürekli olarak güncel tutmaktadır.

Roma’nın en önemli gücü bu alandaki 20 yıllık deneyimi ve yeni  renk çalışmalarındaki hızından gelmektedir.  Hızla eşleştirilen yeni renk ve desenler şirketin geniş baskı silindir arşivlerinde hazır tutulmaktadır. Sadece bu konu üzerine çalışan Roma Plastik tasarım ekibi sayesinde iki hafta içerisinde fantazi ve ahşap dekorlar için de alternatif yeni baskı silindirleri hazırlanabilir.Tüm bu çalışmaların sonucu, müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayan sunta ve yüzeyle mükemmel uyumlu kenarbantlarıdır.

Termoplastik Kenarbantları suntayla birebir eşleşen düz renk seçenekleri, doğal bir görünüm sağlayan ahşap dekorlar ve modern vurgular yaratan fantazi dekor alternatifleriyle sunulmaktadır.

Roma, global pazarlara geniş üretim kapasitesi ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır ve kendini kenarbandı alanında uzun dönemli bir çözüm ortağı olarak konumlandırmıştır.

Uygulama Resimleri
19122012031601.jpg
19122012205341.jpg
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!