ABS/PVC Kenarbantları
Yüzey Çeşitleri
Yüzey Çeşitleri
Yüzey Çeşitleri

Son yıllarda mobilya endüstrisi kullanılan kenarbantlarının kalitesine artan şekilde önem vermeye başlamışlardır. Kenarbandı-sunta eşleşmelerinde, sadece desen anlamında değil aynı zamanda strüktür ve parlaklık seviyelerinde de uyumlu ve daha iyi kenarbandı talepleri, kenarbandı üreticilerini buna adapte olmaya ve üretimlerini geliştirmeye zorlamıştır.

Roma, bu beklentiyi farkedebilen çok az şirketten biri olmayı başarmış ve son bir kaç yıldır pazar talepleri doğrultusunda farklı strüktür çalışmalarını sunmuştur.  Şuanda Roma, kenarbantlarında Avrupa panel üreticilerinin dekor ve yüzeyleriyle mükkemel uyum sağlayan yüzey çeşitlerine sahiptir. Standart Kumlu Desenlerden, Freze Yüzeylere, Dişbudaktan, Lares Yüzeye, Derin dokulardan, Granit baskılara ve Tekstil efektlere, Roma 25’in üzerinde strüktür alternatifi sunmaktadır.

0,40 mm’den 2mm’e kadar tüm ölçülerde üretilebilen strüktürler , parlak kenarbantlarından şeffaf görünümlü kenarbantlarına kadar tüm ürünlerimize uygulanabilmektedir. Almanya’dan getirilen özel gofraj silindirleriyle imalat sırasında ürüne değişik yüzey bitişlerinin verilmesiyle ortaya çıkan strüktürler kullanıldığı malzemelerde doğal ve modern bir görünüm sağlar.

Roma Ar-Ge ekibi yeni yüzey çeşitleri üzerinde çalışmaya devam etmekte ve önümüzdeki yıl için Avrupa pazarlarının komplex taleplerini karşılamak üzere yeni strüktürler sunmaya hazırlanmaktadır. Tüm strüktürleri görmek için tıklayın.

Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!