PMMA Kenarbantları
Cam Etkisi - Roma Glass, Doppia, Acrimarc
Cam Etkisi - Roma Glass, Doppia, Acrimarc
Cam Etkisi - Roma Glass, Doppia, Acrimarc

Roma Glass Kenarbantları üretimine 2008 yılında başlanmış ve o günden beri başarısını kanıtlamıştır. Polimetil Matakrilat yani PMMA’dan yapılmıştır ve Akrilik Kenarbantları olarak bilinmektedir. Cam görünümlü, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü termoplastik malzemedir ve şeffaf uygulamalar için de en uygun üründür. Roma Glass, bu termoplastik malzemenin şeffafliği ile premium dekorların kalitesini bir araya getirmektedir. Basılı desenler şeffaf yüzey ile korunmakta ve böylece kesintisiz köşeler elde edilmektedir. Alternatif olarak yüksek parlak bitişlerle birlikte  Roma Glass, kenarbandıyla ulaşılabilecek sade bir şıklık yaratmaktadır.

Çift renk Roma Doppia Kenarbantları bir yıl sonra lanse edilmiş ve mobilya üniteleri kenarlarında gerçek cam görünümü yaratmaya yardımcı olmaktadır. Mobilya yüzeylerindeki gerçek cam görünümü, hızla parlak folyo ve renklendirilmiş akriliğin yerini aldı ve böylece gerçek cam görünümünü tamamlamak için Roma Doppia Kenarbantları’na büyük bir talep oluştu. Roma Doppia’da parlak bitişler bir standart olarak sunulurken, yüzeyde mat bitişler de laminat ve dekoratif panellerde mükemmel bir renk geçişi sağlamak için üretilebilir.

2011Yılında PMMA Koleksiyonuna yeni bir ürün daha katan Roma Plastik, ortasından tıpkı parlak bir ayna geçen Acrimarc Kenarbantları’nı sundu. Bu şık ürün aynı zamanda 70ler’in, neredeyse her yere, özellikle arabalara krom kaplamalar uygulandığı, krom çılgınlığını hatırlatan nostaljik bir etki yaratmaktadır. Roma Acrimarc kenarbantları canlı düz renklerden, parlak kaplamalı ahşap desenlere kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Tüm PMMA koleksiyonları farklı ve çekici çeşitleri ile geleneksel ABS/PVC Kenarbantları’na önemli bir alternative haline gelmiştir.

  • Roma Glass; Düz Renk & Ahşap Desenler
  • Roma Doppia
  • Roma Acrimarc

Uygulama Resimleri
19122012201247.jpg
19122012201119.jpg
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!