Alüminyum Kenarbantları
Metal Etkisi
Metal Etkisi
Metal Etkisi

Artık tüm dünyada bir trend belirleyici haline gelen mobilya kenarbantları sadece  bir aksesuar olmanın ötesinde, çoğu zaman mobilyalarda  ilginin merkezini oluşturmakta ve dikkatleri üstüne çekmektedir.  Modern görünümü ile Roma Alüminyum kenarbantları 21.yüzyıl mobilyalarına taze bir dokunuş getirecek, oturma odaları, çocuk odaları, ofis, banyo ve mutfaklarda göz alıcı bir vurgu yaratacaktır.

Roma Alu, özel bir teknikle ABS ya da PVC üzerine kaplanan 0,1mm kalınlıkta gerçek alüminyum içermektedir. Uzun dönemde aşınma ve renklerin solmasını engellemek için özel anti-oksidan folyo ile kaplanmıştır. Ayrıca tüm Roma Alu Kenarbantları stanadart olarak çizilmelere karşı koruycu folyo seçeneği ile sunulmaktadır.

Roma ALU, genel olarak 1.0 veya 2.0mm kalınlıkta ve 330mm geniş jumbo rulolar halinde üretilmektedir. Bu rulolar müşteri talepleri doğrultusunda istenilen genişlikte kesilebilmektedir. Roma ALU Kenarbantları sunta yüzeyi ile eşleşen farklı baz rengi seçenekleri ile sunulmakta, elde edeilen mükemmel uyum ile neredeyse görünmez bir metalik iz ve önden bakıldığında tamamen bir alüminyum görüntüsü sağlanmaktadır.

Roma ALU, her biri uygulandığı mobilyaya değişik bir görünüm katan, farklı seçenekleri ile müşterilerimize sunulmaktadır;

 

  • Fırçalı Alüminyum
  • Mat Alüminyum
  • Paslanmaz Çelik
  • Altın
  • Ayna
  • Bakır

 

 

 

 

 

Uygulama Resimleri
19122012035322.jpg
19122012035353.jpg
Kenarbandı Sihirbazı
Kenarbandı Sihirbazı ile tüm sunta ve MDFlam plakalarının mükemmel uyumlu kenarbandı karşılığını bulmak artık çok kolay.
Detaylı Bilgi
Firma Kataloğu
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri şirket kataloğumuzda bulabilirsiniz.
Download
Roma Plastik ürünlerine ait resimleri buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
Download
 
© ROMA PLASTİK 2016
 Facebook'ta bizi takip edin!